DokuKino

COCO

 • Nga
 • Komentet e mbyllura
slide

Nga 6 janari në DokuKino Miguel ëndërron të bëhet një muzikant i kryer si idhulli i tij, Ernesto de la Cruz. Me dëshpërim për të provuar talentin e tij, Miguel e gjen veten në Tokën mahnitëse të të gjallëve dhe të vdekurve, pas një zinxhiri misterioz të ngjarjeve. Regjia: Lee Unkrich Në rolet kryesore: Anthony […]

Lëxo më shumë

Maze Runner: The Death Cure

 • Nga
 • Komentet e mbyllura
slide

Nga 25 janari në DokuKino Në finalen epike të “Maze Runner: The Death Cure” , Tomasi drejton grupin e tij liridashës të ikur drejt misionit final dhe më të rrezikshëm. Për të shpëtuar shokët, ata duhet të depërtojnë në Qytetin e Fundit legjendar, një labirint i kontrolluar nga WCKD që mund të rezultojë më vdekjeprurësi […]

Lëxo më shumë

Fifty Shades Freed

 • Nga
 • Komentet e mbyllura
slide

Nga 08 shkurti në DokuKino Duke besuar se ata kanë lënë pas të kaluarën e tyre, të sapomartuarit Ana dhe Kristian, do të ballafaqohen me një sfidë të panjohur, për më tepër kërcënimet e reja mund të rrezikojnë fundin e tyre të lumtur përpara se të fillojë. Regjia: James Foley Në rolet kryesore: Arielle Kebbel, […]

Lëxo më shumë

The Commuter

 • Nga
 • Komentet e mbyllura
slide

Nga 10 shkurti në DokuKino Një biznesmen është kapur në mes të një konspiracion kriminal gjatë udhëtimit të tij përditshëm për në shtëpi. Regjia: Jaume Collet-Serra Në rolet kryesore: Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson Zhanri: Dramë/Krim/Mister Formati: 2D Mosha: 13 +

Lëxo më shumë

Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas

 • Nga
 • Komentet e mbyllura
slide

Nga 03 shkurti në DokuKino Tad Jones, eksploruesi më i çuditshëm, duhet të shpëtojë Sarën e tij të dashur nga një milioner që po kërkon gjerdanin e Mbretit Midas. Regjia: David Alonso, Enrique Gato Në rolet kryesore: Óscar Barberán, Michelle Jenner, Adriana Ugarte Zhanri: Aksion/Aventurë/Komedi Formati: 2D Mosha: 13 +

Lëxo më shumë

BLACK PANTHER

 • Nga
 • Komentet e mbyllura
slide

E Enjte 19:30 | E Premte 19:30 | E Diel 19:30 Pas vdekjes së atit i cili ishte mbret i Wakandas shtet ky në Afrike me teknolgji tejet të avancuar, T’Challa tani duhet ta sprovoj veten dhe ti bind bashkvëndasit se është i denjë për fron. Regjia: Ryan Coogler Në rolet kryesore: Chadwick Boseman, Michael […]

Lëxo më shumë