DokuKino

Blade Runner 2049

  • Nga
  • Komentet e mbyllura
slide

Çdo natë në ora 22:00 në DokuKino Zbulimi i një sekreti të varrosur prej kohësh, hap rrugë të reja për të gjurmuar Rick Deckard-in, i cili ka tridhjetë vite që është zhdukur. Regjia: Denis Villeneuve Në rolet kryesore: Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas, Jared Leto, Robin Wright Zhanri: Triller/Fanta-Shkencë Formati: 3D Mosha: 16+

Lëxo më shumë

SPIDER-MAN: HOMECOMING

  • Nga
  • Komentet e mbyllura
slide

 E Shtunë 15:00 | E Diel 15:00 Pas paraqitjes së tij të parë si Spider-Man në Captain America: Civil War Peter Parker mundohet të mbajë në kontoll jetën e tij private, shkollën si dhe titullin si Spider-Man. Regjia: Jon Watts Në rolet kryesore: Tom Holland, Robert Downey Jr, Zendaya, Marisa Tomei. Zhanri: Aksion, Aventurë, Sci-Fi […]

Lëxo më shumë

THE EMOJI MOVIE

  • Nga
  • Komentet e mbyllura
slide

E Shtunë 13:00 | E Diel 13:00 Gene, një emoji me shumë shprehje, niset në një udhëtim për t’u bërë një emoji normal. Regjia: Tony Leondis Në rolet kryesore: T.J. Miller, Anna Faris, Patrick Stewart Zhanri: Animacion, Aventurë Formati: 3D

Lëxo më shumë