• BigImage1

Çdo natë në ora 22:00 në DokuKino

Kur selitë e tyre qëndrore shkatërrohen dhe bota është duke u mbajtur peng, udhëtimi i Kingsman çon në zbulimin e një organizate aleate spiunësh në SHBA. Këto dy organizata elite sekrete, duhet të bashkohen për të mposhtur një armik të përbashkët!

Regjia: Matthew Vaughn
Në rolet kryesore: Taron Egerton, Pedro Pascal, Sophie Cookson, Channing Tatum, Halle Berry, Colin Firth, Julianne Moore, Elton John

Zhanri: Aksion, Komedi, Aventurë
Formati: 2D
Mosha: 18+