• The Secret Life of P ...

  ...

 • Pete’s Dragon

  ...

 • Bridget Jones Baby

  ...

 • Blood Father

  ...

 • Jack Reacher: Never ...

  ...

 • Desierto

  ...

 • Snowden

  ...

 • Miss Peregrine’ ...

  ...

 • Doctor Strange

  ...

 • Trolls

  ...

 • Fantastic Beasts and ...

  ...

 • Moana

  ...

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Lajmet e fundit

Image Java e Filmit Frankofon në Dokukino – 26 mars – HYRJA FALAS!
Të shtunën më 26 mars në ora 15:00 dhe në ora 17:00 shfaqen dy filma komedi në Dokukino në kuadër të Javës së... Lexo më shumë
Image Me pa një film e me shpëtu një jetë! – Shfaqje për Manolja Kabashin në Dokukino
Të hënën më 28 mars në ora 19:30 në Dokukino shfaqet filmi “Cutie and the Boxer”. Çmimi i biletës është 2 euro dhe... Lexo më shumë
Image 4 Filma – 2 ditë: në mbështetje të Down Syndrome Kosova
Shoqata Down Syndrome Kosova, qendra në Prizren Në bashkëpunim me DokuFest PROGRAMI I FILMAVE: NDIHMË PËR PERSONAT E PREKUR ME SINDROMËN DOWN E... Lexo më shumë
Image Premiera e filmit “Engjëjt janë larg” në Prizren
Në kinemanë e Prizrenit, Dokukino, vjen filmi shqiptar “ENGJËJT JANË LARG”, me regji të Gjergj Xhuvanit. Premiera mbahet të shtunën më 20 Shkurt,... Lexo më shumë
Image DokuKino mbush 2 vjet!
Dita e 3-të e muajit dhjetor 2015 shënon saktësisht 2 vjetorin e hapjes së kinemasë së qytetit të Prizrenit, Dokukinos. DokuKino, një kinema... Lexo më shumë
Lajme tjera

NGA 29 SHTATORI NË FORMATIN 3D NË DOKUKINO